top of page
Bile logo.png
IMG_9817_edited.jpg

Prodej nemovitosti

Proces prodeje Vaší nemovitosti začíná u vyhledání investorů, kterým Vaši nemovitost osobně představíme a nabídneme. Od začátku našeho působení na trhu jsme si dokázali vybudovat širokou základnu kontaktů a spolupracuje s celou řadou developerských společností a ověřených investorů do nemovitostí.

Zajistíme prodej Vaší nemovitosti

Vaši investiční nemovitost nabídneme ověřeným klientům bez veřejné inzerce, a to díky našim dlouholetým zkušenostem na trhu a rozsáhlé databázi investorů.

Podepsání smlouvy

Jak zajistíme prodej Vaší nemovitosti

První kontakt s majitelem

Na osobním setkání s majitelem se domluvíme na veškerých krocích, které budou samotnému prodeji předcházet. Majitele seznámíme s naší prací a službami, které běžně nabízíme. Od stanovení tržní ceny až po právní servis.

1

2

Tržní odhad & podklady

Při posouzení hodnoty Vaší nemovitosti na trhu vůči konkurenci vycházíme z dlouholetých zkušeností našich makléřů a sledujeme současně se měnící trendy a vývoj realitního trhu. Důležitou součástí je profesionální nafocení nemovitosti nebo videoprezentace.

Výběr investorů

Vzhledem k charakteru nemovitosti, kde cílem není veřejná inzerce, vyhledáváme investory aktivně sami. Těm Vaši nemovitost osobně představíme a nabídneme. Od začátku našeho působení na trhu jsme si dokázali vybudovat širokou základnu kontaktů.

3

4

Investor & majitel

Po projevení vážného zájmu investora o Vaši nemovitost zorganizujeme setkání majitele nemovitosti a investora. Na takové schůzce se obvykle proberou technické, platební detaily či jiné chybějící informace vedoucí k uzavření obchodu.

5

Prohlídky nemovitosti

Dalším krokem prodeje jsou organize prohlídek s prověřenými zájemci bez nutné účasti majitele nemovitosti. Naší úlohou je přizpůsobit se časovým možnostem klienta, tak aby prohlídky mohly probíhat i ve večerních hodinách nebo o víkendu, v češtině či v angličtině.

Právní dokumentace

6

Prodej

Na základě preferencí klienta zajistíme díky renomované advokátní kanceláře vyhotovení všech potřebných právních podkladů a smluv. Jsme připraveni pomoci při sjednání hypotečního úvěru a komunikace s bankou.

Samotným zápisem na katastru nemovitostí a výplatou peněz z úschovy ale naše úloha realitní kanceláře nemusí být konečná. Rádi Vás budeme informovat nadále o novinkách na realitním trhu.

7

Moc dobře chápeme, jak důležité je zachovat důvěrnost informace a diskrétnost v případě prodeje investiční nemovitosti. Zejména jedná-li se o výnosovou nemovitost. Díky naší dlouholeté zkušenosti máme vybudovanou širokou základnu investorů, kteří se k nám opakovaně vrací, a se kterými spolupracujeme.

Domluvte si schůzku nebo online konzultaci

děkujeme

bottom of page