top of page
DOMŮ

Projekt Resort Alpalouka

Pořiďte si horský apartmán na unikátním místě Šumavy

a splňte si tak svůj sen.

Výjimečná lokalita

na Šumavě

Návrh bez názvu.png

Kvalita

a cit

pro detail

1.png

Komfortní

dispozice 

a zázemí

Netradiční

komorní projekt

2.png

Výborná

dopravní 

dostupnost 

Náš tým
O nás

O projektu

Resort Alpalouka nabídne k prodeji 14 prémiových apartmánů ve dvou domech. Apartmány s dispozicemi 1+kk a 3+kk se nabízejí včetně parkovacího stání přímo v domě nebo před domem a s vlastní lyžárnou. Většina apartmánů má balkón pro ještě větší splynutí s přírodou.

 

Projekt nabízí nadstandardní zázemí: uvnitř v podobě wellness zóny a soukromých lyžáren, a venku lze využít dětské hřiště nebo třeba společné ohniště. Budoucí majitelé jistě ocení dálkové ovládání topení, klimatizaci a venkovní žaluzie stejně tak, jako vjezdovou bránu na dálkové ovládání a zabezpečovací systém.

 

Resort je navržen pro aktivní a náročné klienty, vyhledávající klidnou lokalitu jak pro sezónní a víkendové trávení času, tak pro celoroční bydlení. Špičák je velmi vyhledávaná lokalita na Šumavě a to jak pro zimní sporty, tak pro letní turistiku, cyklistiku i obyčejný relax v lese.

Služby
1_edited.jpg

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Michal Klimo/

„Dělat věci jinak."

Zadání při hledání nemovitosti pro vlastní bydlení nebylo tenkrát náročné, přesto spolupráce s profesionály skončila velkým fiaskem. Michal spatřil mezery v nabízených službách a omezenosti nabídky a rozhodl se dělat věci lépe, jinak a s velkým nasazením, což se ukázalo jako ta nejlepší cesta.

Michal Klimo/

„Dělat věci jinak."

Zadání při hledání nemovitosti pro vlastní bydlení nebylo tenkrát náročné, přesto spolupráce s profesionály skončila velkým fiaskem. Michal spatřil mezery v nabízených službách a omezenosti nabídky a rozhodl se dělat věci lépe, jinak a s velkým nasazením, což se ukázalo jako ta nejlepší cesta.

2_edited.jpg

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Standardy

Projekt Alpalouka se pyšní kvalitními vysokými standardy provedení stavby a interiérů, které jsou navrženy tak, aby splnily nároky náročných klientů. Apartmány jsou součástí dvou domů, které jsou pečlivě postaveny s využitím kvalitních materiálů a moderních stavebních technik. Stavba je provedena s důrazem na kvalitu a trvanlivost, aby zajišťovala dlouhodobou hodnotu a spokojenost majitelů. Dispozice apartmánů jsou navrženy s ohledem na pohodlí a efektivní využití prostoru.

Každý apartmán má zajištěno parkovací stání, které je umístěno buď přímo v domě nebo před domem. To zajišťuje pohodlné a bezpečné parkování pro majitele. Všechny apartmány mají terasy, které umožňují majitelům ještě větší spojení s přírodou. Pro milovníky zimních sportů jsou k dispozici soukromé lyžárny pro praktické a bezpečné uložení sportovního vybavení. Budoucí majitelé budou mít přístup k moderním technologiím, jako je dálkové ovládání topení, klimatizace a venkovních žaluzií. Tímto způsobem si mohou jednoduše nastavit a upravit požadovanou teplotu a prostředí ve svém apartmánu. Resort Alpalouka je vybaven vjezdovou branou s dálkovým ovládáním a zabezpečovacím systémem, který zajišťuje bezpečnost a soukromí majitelů. To přispívá k pocitu bezpečí a klidu.

Projekt Resort Alpalouka

PODZIM 2022

zahájení stavby

Projekt Resort Alpalouka

LÉTO 2023

předpokládaná kolaudace

Projekt Resort Alpalouka

PODZIM 2023

předání aparátmánů

Lokalita

Ideálním místem pro milovníky zimních sportů a dobrodružství. Projekt se nachází v malebném prostředí okolí Železné Rudy, nedaleko NP Šumava.

 

Sjezdovky na Špičáku, které patří mezi nejlepší v Čechách nebo třeba 70 km udržovaných běžkařských tras.

 

Pro adrenalinové zážitky je zde Ski & Bike Špičák, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet různé aktivity. Lanové centrum nabízí napínavé překážky a výzvy pro odvážné jedince. Pro ty, kteří mají rádi rychlost a akci, jsou k dispozici koloběžky, slalomové káry a terénní tříkolky. Pro děti je připravena Pohádková země plná her a zábavy.

 

Milovníci přírody a turistiky ocení blízkost Národního parku Šumava. Zde si mohou užít krásné procházky, cyklistiku a obdivovat rozmanitou faunu a flóru. Kromě toho jsou k dispozici rozhledny s úchvatnými výhledy a malebná jezera.

 

Další výhodou tohoto developerského projektu je jeho poloha v blízkosti sousedního Bavorska, které je vzdálené pouhých 4 kilometry. To umožňuje rezidentům poznávat také okolní německou krajinu a využít dalších atrakcí a aktivit.

Výstavba

3.png
2.png
1.png

kontaktujte nás

Kontakt

Adresa

Neklanova 42

128 00 Praha 2 - Vyšehrad

Domluvte si schůzku nebo online konzultaci

děkujeme

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page